Šatní skříně za rozumnou cenu z nabídky OKAY: Stylové úložné řešení pro váš šatník

Šatní skříně jsou nezbytnou součástí každé ložnice, obývacího nebo dětského pokoje. Ukládáme do nich své oblečení, boty, doplňky a další, abychom je chránili před prachem, vlhkostí a světlem. Šatní skříně pomáhají vytvářet atmosféru a styl interiéru, protože jsou viditelným a dominantním prvkem místnosti.

V tomto článku vám představíme různé typy šatních skříní, které naleznete v nabídce OKAY, a poskytneme vám tipy, jak vybrat šatní skříň, která nejlépe zapadne do vašeho domova.

Prohlédnout nabídku šatních skříní
šatní skříň
šatní skříň

Při výběru rozměrů šatní skříně musíte zvážit následující faktory:

Velikost a tvar místnosti: Tvar skříně přizpůsobte prostoru, kam budete chtít šatní skříň postavit. Do malých a úzkých místností, volte menší a úzké šatní skříně, naopak pokud máte velkou místnost, volte větší a širší šatní skříně. A jestli vám třeba po nějaké době přestane velikost vyhovovat, můžete jednoduše přidat nástavec a tím její rozměry navýšit.

Počet a typ vašich věcí: Spočítejte si, kolik máte oblečení, bot, doplňků a dalších věcí, které chcete do skříně uložit. Pokud máte hodně oblečení, volte šatní skříně s tyčemi na ramínka nebo s policemi. Pokud máte hodně bot nebo doplňků, volte šatní skříně se zásuvkami nebo koši.

Způsob otevírání: Máte na výběr mezi dvěma způsoby otevírání dveří – klasické pantové otevírání, které se hodí do velkých místností, protože dveře vyžadují dostatek prostoru kolem sebe, nebo posuvné dveře, které jsou ideální do menších ložnic či šaten, protože dveře se pouze posunou za sebe. Na obou typech skříní můžete mít zrcadlo, což je jistě přínos.

Způsob uspořádání vnitřního prostoru: Při výběru uspořádání šatní skříně byste měli myslet na to, co nejvíce nosíte. Pokud máte rádi košile, šaty, kostýmy nebo obleky, měli byste mít dostatek místa na ramínka. Pokud jste naopak milovníci triček a sportovních kalhot, budou vám vyhovovat police. Můžete si také kombinovat obě varianty, například na čtvrtině skříně mít tyč na ramínka.

šatníková skříň

Cenu: Samozřejmě, že cena je také důležitým faktorem při výběru šatní skříně. Pokud máte omezený rozpočet, volte skříně z levnějších materiálů, jako je dřevotříska nebo laminát. Pokud si můžete dovolit utratit více, zkuste skříně z kvalitnějších materiálů, jako je masivní dřevo nebo kov.

Váš styl a preference: Vyberte si takovou šatní skříň, která se vám bude líbit a sedne k vašemu stylu a způsobu bydlení. Volit můžete z různých barev a materiálů. Pokud máte například rádi jednoduchost a minimalismus, volte bílé nebo černé šatní skříně s jednoduchými dveřmi. Pokud máte rádi přírodní tóny, volte dřevěné nebo hnědé šatní skříně. Pokud máte rádi originalitu a kreativitu, volte barevné nebo potištěné šatní skříně s dekorativními dveřmi.

Šatní skříně od OKAY: Kvalita a styl za rozumnou cenu

Ať už hledáte klasické šatní skříně, s posuvnými dveřmi, nebo skříň do rohu místnosti v nabídce OKAY si jistě vyberete. Volit můžete velkého množtví materiálů, barev a rozměrů. 

Elegantní a čistý design: Šatní skříně bílé

Bílá šatní skříň k vám domů vnese svěžest a čistotu. Je to univerzální a neutrální barva, která se hodí do každého interiéru a která opticky zvětšuje prostor. Bílé šatní skříně můžete kombinovat s jinými bílými nebo barevnými kusy nábytku, s pastelovými nebo výraznými barvami na stěnách, s květinami i různými dekoracemi.

Koupit
šatníková skříň
Přírodní a teplý vzhled: Šatní skříně
z dubu sonoma

Dub sonoma je odolný proti poškrábání, vlhkosti a teplotním změnám. Je světlý a jemně zrnitý, což dodává šatním skříním přirozený a útulný vzhled. Hodí se do ložnic s rustikálním stylem a snadno lze kombinovat s dalšími dřevěnými nebo bílými kusy nábytku, s béžovou, hnědou nebo zelenou barvou na stěnách, s rostlinami nebo i koženými doplňky.

Koupit
šatníková skříň

OKAY Tip: Pokud chcete vybrat správnou šatní skříň pro váš domov, musíte si dobře promyslet její rozměry. OKAY nabízí širokou škálu různých rozměrů, abyste si mohli vybrat tu nejvhodnější.

Šatní skříně o šířce 220 cm: Prostory pro rozsáhlou sbírku oděvů

Pokud máte hodně oblečení a potřebujete ho uspořádat a uložit tak, aby bylo snadno dostupné a nepoškozené, pak jsou pro vás ideální šatní skříně 220 cm. Můžete si vybrat z různých variant rozdělení vnitřního prostoru. Některé šatní skříně mají pouze police a zásuvky, jiné mají i tyče na ramínka nebo koše na prádlo.

Šatní skříně o šířce 120 cm: Kompaktní a praktické řešení

Pokud máte menší místnost nebo potřebujete šatní skříň pro dětský pokoj, šatní skříně o šířce 120 cm budou zřejmě tou správnou volbou.

Nabízejí dostatek úložného prostoru pro základní oděvy a současně nezabírají příliš mnoho místa. Jsou praktické a kompaktní, což je výhodné zejména v prostorově omezených interiérech.

Koupit
šatníková skříň
šatní skříň
Šatní skříně o šířce 80 cm: Ideální pro menší místnosti a předsíně

Pokud máte opravdu malou ložnici nebo potřebujete skříň do koupelny, pracovny nebo dětského pokoje, pak jsou pro vás šatní skříně o šířce 80 cm ideální. Jsou dostatečně úzké a zároveň nabízejí dostatek úložného prostoru pro základní oděvy. Můžete je umístit do rohu místnosti nebo vedle postele, kde vám nebudou bránit v pohybu.

OKAY rádce: Uvažujete jak uspořádat předsíň, aby se vám do ní všechno vešlo? Praktické tipy a návod jak na to naleznete na našem blogu.

šatníková skříň
Úzká šatní skříň o šířce 40 cm: Šikovné pro úzké prostory

Pokud potřebujete šatní skříň umístit do úzkého prostoru, například mezi dvě stěny, za dveřmi nebo pod schody, pak je pro vás ideální úzká šatní skříň o šířce 40 cm

Koupit
šatníková skříň
Šatní skříň se zrcadlem: Funkční a stylový prvek

Šatní skříň se zrcadlem do vašeho prostoru přinese pocit prostornosti a světla. Tento typ šatní skříně má na jedné nebo více dveřích vestavěné zrcadlo, u kteréoho se můžete obléci a upravit. 

Koupit

Největší výběr nábytku v OKAY!

Pro největší výběr kvalitních šatních skříní navštivte náš e-shop.

 Vyberte si z našich modelů ve všech cenových kategoriích a díky našim dlouhodobě nejlepším cenám ušetříte! Pokud se rozhodnete pro nákup nového elektra a nábytku
v OKAY, můžeme vám zaručit 100% garanci spokojenosti.

Pokud nebudete spokojeni, můžete produkt vrátit do 30 dnů bez udání důvodu zdarma.

 Máme skladem největší výběr nábytku i elektra za nejlepší ceny!

Prohlédněte si další nabídku nábytku

Sedačky

Postele

Kuchyně

Ložnice

Matrace

Obývací
pokoje

Dřevěný nábytek

Doplňky
do bytu

Koupelny

Kanceláře

Článek pro vás připravil:

Vojtěch Pospíšil

Moje prodejna

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefon: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

oblíbená prodejna (změnit)

zboží na prodejně zobrazit na mapě

Nepodporovaný prohlížeč

Litujeme, používáte internetový prohlížeč, ve kterém vám Okay nebude fungovat.

Zkontrolujte prosím, zda používáte aktuální verzi některého z podporovaných prohlížečů níže, nebo zda máte v prohlížeči povolenou podporu JavaScriptu.

Podporované prohlížeče jsou:

Omlouváme se, že naše aplikace nefunguje na starších prohlížečích.