Proč koupit novou sedačku u nás?

  • 3 minut čtení

K sedacím soupravám přistupuje řada jejich uživatelů s respektem – přece jen je to největší a nejdůležitější kus nábytku, který v obývacím pokoji mají. I z toho důvodu nechávají sedačku netknutou dlouhá léta – vyrostou na ní jejich děti a často i děti jejich dětí. Říkají si: „dokud slouží, není třeba ji měnit“. Slouží ale skutečně dobře? Řekneme si, proč vůbec pořídit novou sedačku a prozradíme také, jak ji můžete zkoušet doma po dobu 30 dní.

Váš spokojený nákup je pro nás na prvním místě a jsme pro něj ochotni udělat maximum.

30 dní na vyzkoušení sedačky doma? To vám nikdo jiný nenabídne!

Jsme si vědomi, že pro zodpovědné vyzkoušení sedačky nestačí jen 10 minut na prodejně, a proto vám nabízíme možnost vyzkoušet sedačku po dobu 30 dní přímo u vás doma. Během této doby můžete v klidu testovat celkové sladění barevnosti ve vašem obýváku, podrobit hladícímu testu veškeré čalounění a rozložit a zase složit sedačku klidně tisíckrát. Zkrátka můžete sedačku otestovat v plném provozu a v plném počtu všech jejích uživatelů tak, aby vás v následujících letech nic nepřekvapilo.

Pokud se stane, že budete z jakéhokoliv důvodu nespokojeni a rozhodnete se sedačku vrátit, my si pro ni přijedeme, zabalíme ji a odvezeme. Vy se o nic starat nemusíte. Vše zařídíme zdarma v rámci programu spokojenosti.

Nebojte se nové sedačky aneb 5 důvodů pro nákup

Novou sedačku pořizují nejčastěji ti, kteří svůj byt teprve zařizují. To je pochopitelné – bez sedací soupravy si nelze moderní obývací pokoj vůbec představit. Dále se ale k nákupu odhodlávají ti, kteří se rozhodli udržovat svůj byt moderní a trendy. Požadavky obou těchto skupin na novou sedačku jsou přitom stejné:

  1. aby byla pohodlná,
  2. aby byla hlavním designovým prvkem obývacího pokoje,
  3. aby byla dostatečně prostorná,
  4. aby nebyla zbytečně drahá,
  5. aby byla praktická.

Za prvé: Pohodlí

Celková pohodlnost patří k nejžádanějším vlastnostem sedačky. Platí přitom, že výplň každé sedačky časem ztrácí své mechanické vlastnosti a deklarovaná tvrdost sedáků se během let sníží o několik tříd. Starší sedačka se tzv. „rozsedí“ a ve výsledku se jí spíše přizpůsobujeme my, než ona nám. Vyberte si novou.

Za druhé: Design

Každá věc časem stárne a to nejen svými mechanickými vlastnostmi, ale také svým vzhledem. Barvy vyblednou, povrch se opotřebuje a ani módní trendy nejsou stejné jako před lety. Chcete-li svou sedačku a s ní celý obývací pokoj udržet takzvaně „in“, rozhodně se porozhlédněte v nabídce nových sedaček.

Za třetí: Prostor

Rozměry jsou samozřejmě nejsledovanějšími parametry. Výběr nové sedačky většinou přizpůsobujeme velikosti pokoje i počtu osob, které ji využívají. A právě ten se v čase mění – mladá rodina se rozrůstá, seniorům naopak společnost ubývá. Nač mít obrovskou sedačku pro dva? Vyberte si novou, přesně podle svých aktuálních požadavků.

Za čtvrté: Cena

Cena dnes prodávaných sedacích souprav je o více než 30 % nižší než u „srovnatelných“ modelů prodávaných před 15 lety. Srovnání přitom není tak jednoduché, protože díky novým technologiím mohou být dnešní sedačky mnohem pohodlnější, povrchy trvanlivější a konstrukce mechanicky odolnější. Ve výsledku jsou tedy mnohem levnější – další z důvodů vybrat si novou.

Za páté: Praktičnost

Pod pojmem praktická sedačka si většina zákazníků představuje takovou, která má úložný prostor a kterou lze v případě potřeby rozložit na lůžko. I v tomto ohledu segment sedacích souprav v posledních letech velmi pokročil. Díky důmyslným konstrukcím je odklopení či rozložení sedačky velmi jednoduché. Chcete-li tedy opravdu praktickou sedačku, hledejte ji v současné nabídce.

Nová sedačka bez starostí

Pět důvodů k výměně vysloužilé sedačky jsme už uvedli. Přidali jsme k nim také možnost pohodlného a dlouhodobého zkoušení, které my sami považujeme za velmi důležité. A přihodíme ještě další:

Vzorky látek zdarma

výběru sedačky na internetu se obávat nemusíte. Ve videích a na fotografiích si můžete vše podrobně prohlédnout a pokud si chcete materiál sedačky osahat a ověřit jeho barevnost, pošleme vám vzorky potahových látek zcela zdarma.

Doprava a montáž

novou sedačku vám na požádání přivezeme až domů, vyneseme do patra a na místě smontujeme. Kromě výběru tedy opravdu nemusíte řešit vůbec nic.

Odvoz a ekologická likvidace staré sedačky

pokud novou sedačkou nahrazujete tu vysloužilou, jistě oceníte, že i toto můžete nechat na vás. Starý nábytek rozložíme, odvezeme a následně ekologicky zlikvidujeme.

Splátkový prodej

nová sedačka nemusí jednorázově zatížit váš rodinný rozpočet. Rozvrhněte si sami, kolik chcete měsíčně splácet nebo si nastavte dobu, po kterou chcete platbu rozložit. Je to jen na vás.

Proč tedy koupit novou sedačku právě teď? Protože jednodušší to nikdy nebylo!

Nepodporovaný prohlížeč

Litujeme, používáte internetový prohlížeč, ve kterém vám Okay nebude fungovat.

Zkontrolujte prosím, zda používáte aktuální verzi některého z podporovaných prohlížečů níže, nebo zda máte v prohlížeči povolenou podporu JavaScriptu.

Podporované prohlížeče jsou:

Omlouváme se, že naše aplikace nefunguje na starších prohlížečích.