Nejnovější televize Samsung

  • 4 minut čtení

Novinky od Samsungu jsou tady!

Rok 2022 je přelomový především pro novinky na poli televizí od značky Samsung.  Dlouho očekávaná nová generace je konečně tady a v OKAY je k dostání nejen na eshopu, ale i na kamenných prodejnách, kde si je můžete okoukat a „ošahat“ do sytosti. Těšit se můžete především na vlajkové lodě z kategorie Neo QLED 8K, které povýšily kvalitu obrazu na jinou dimenzi.  Atraktivní a žhavé inovace si představíme v našem článku.

NeoQLED 8K

Přistupte ke smart zážitkům

Samsung se snaží cílit na každého uživatele, proto jsou nové televize maximálně flexibilní, nejen vzhledově, ale i celou řadou funkcí. Cílem Samsungu je umožnit uživatelům, aby si domácí výbavu přizpůsobili podle svých přání, preferencí a životního stylu. Vždyť přece televize má sloužit vám a ne vy ji!

Dokonalá realita Neo QLED 8K  

Technologie, kterou si vyšlechtila značka Samsung, používá Quantum dots ve spojení s Mini Led podsvícením. Zobrazí ve vysoké úrovni detaily a kontrast ve všech částech obrazu. Zároveň přináší precizní zobrazení černé barvy a snižuje prosvítání obrazu. Přelomové zobrazovací technologie a bohatá funkční výbava, které nabízí nové modely Neo QLED 8K, vám zaručí nevídaně živý obraz a nepřekonatelný divácký zážitek. 

Neural Quantum Processor

Vyspělý procesor Neural Quantum Processor 8K s umělou inteligencí, vám zaručí špičkový obraz plný dokonalých detailů. Vzhledem k tomu, že do rodiny Samsungu patří kromě televizí i další smart elektro, je možné je spárovat i s některým z chytrých telefonů nové řady Galaxy S22 a přehrát si obsah ze smartphonu na velké obrazovce libovolného modelu Neo QLED v 8K. Dovolenou nebo svatbu tak uvidíte ještě lépe, než si ji pamatujete. 

MultiView Funkce
MultiView funkce, které umožňuje sledovat TV i obsah smartphonu současně.

Posunutá laťka v barevném podání i kontrastu

Za brilantní a nejčistší možný obraz, zahrnující i vynikající kontrast a jas, můžete poděkovat diodám MiniLED, které měří jen 1/40 velikosti standardních LED diod. Na panelu mají tudíž mnohem vyšší hustotu, což v kombinaci se zmíněným obrazovým procesorem Neural Quantum Processor 8K zásadně vylepšuje podání kontrastu. Aby byl obraz doveden k dokonalosti, doplní technologie i nový 14bitový systém zpracování a antireflexní vrstva, která účinně brání odleskům.

Quantum miniLED

Zmínit můžeme i režim EyeComfort, který zcela samostatně upravuje jas a barevné podání obrazovky podle vestavěného světelného senzoru a informací o západu či východu Slunce. S postupnou změnou okolního osvětlení obrazovka snižuje množství světla, nabízí teplejší barevné tóny a vhodně upravuje úroveň modrého světla. To vám díky snížení jeho intenzity, zpříjemní noční sledování televize, neboť jeho přílišné množství ovlivňuje kvalitu spánku.

Eye comfort Mode
Režim EyeComfort Mode je šetrný pro oči v jakékoliv denní době.

I vzhled je důležitý!

Televizory jsou atraktivní nejen funkcemi a svým výkonem, ale také navenek. Vděčí za to jedinečnému designovému konceptu Infinity One s tenoučkým panelem (tloušťka se pohybuje mezi 15,2 mm a 18,1 mm) a nerezovou povrchovou úpravou. Rozšíření prémiového designu si můžete užít u obrazovky, která je bez ohraničení, bez výstupků a navíc zcela nerušená.

 

NeoQLED 8K
Smart televize Samsung Neo QLED 8K 

 

Dynamický zvuk kdekoliv!

Jednoduše kvalitní zvuk. Ten prodělal zásadní modernizaci na poli Neo QLED televizí. Tak se nechte zcela pohltit vícekanálovým systémem v uspořádání 6.2.4 s výkonem 90W (u modelu QN900B). A pokud chcete ještě víc, což určitě chcete, můžete nový televizor spárovat s novým soundbarem Samsung. Můžete si tak vůbec poprvé v historii vychutnat zvuk v kvalitě Dolby Atmos. Prostorové 3D ozvučení jako v kině, se tak stane každodenní realitou i u vás doma. Navíc se zvuk Atmos přenáší bezdrátově mezi TV a soundbarem, takže už vás nemusí rozčilovat neuspořádaná změť kabelů.

Soundbar
Mohutný zvuk v kombinaci se soundbarem

A ještě jedna exkluzivní novinka.  Do svých zážitků se můžete ponořit ještě hlouběji díky OTS Pro. Funkce sledující pohyb, dodá zvuk komplexně do všech rohů TV, včetně středu, bez vynechání jediné zvukové stopy.

OTS Pro
OTS Pro

Lifestyle TV

Na designové fajnšmekry Samsung ani tentokrát nezapomněl. Přece jen v dnešní době nekonečné interiérové inspirace je důležitý i vzhled elektra, jakožto doplňku do domácnosti. Do vkusu každého se jistě trefí některý z modelů řady Lifestyle, které jsou doslova estetickou třešinkou. Exkluzivita byla potvrzena i přední nezávislou analytickou organizací underwriters laboratories (UL). Certifikát Glare-Free svědčí o vysoké účinnosti proti dopadání škodlivých odlesků. Televize za tohle ocenění vděčí zejména revoluční matné obrazovce Matte Display.

Nechte se pohltit uměním s The Frame

Letošní verze oblíbeného modelu The Frame, potěší milovníky umění ještě víc než dřív, neboť uživatelsky velmi přívětivé je i nové rozhraní Art modu. Když je The Frame vypnutý, objeví se ta nejslavnější umělecká díla. Můžeme jej nazvat jako televizor, který chcete sledovat i když je vypnutý.

Model Samsung televize The Frame
Model televize Samsung The Frame

 

Pokud si tedy nastavíte režim Umění a vypnete jej, můžete si elegantně a vkusně zkrášlit domov s vašimi oblíbenými uměleckými díly, ze sbírky, kterou si vyberete a poskládáte s aplikací Obchod s uměním. Tak si dopřejte více než 1600 děl a buďte kurátorem své vlastní domácí galerie. Bát se nemusíte ani o úsporu energie. Senzor pohybu zaznamená, že pokud opustíte místnost,  režim umění se vypne. Když znovu vstoupíte, senzor pohybu vaše umění opět oživí. A s matnou obrazovkou Matte Display, si vaši výstavu užijete i bez nežádoucích odlesků.

Samsung The Frame
Senzor pohybu, který zaznamená vaši přítomnost.

Ikonická stylovka The Serif

Dalším tradičním produktem lifestylové řady je model se sebevědomým názvem The Serif. Tato ikonická televize je navržená pro jakýkoliv prostor a dokonalou podívanou si užijete v každém úhlu.

The Serif
Model televize Samsung The Serif

Matný povrch výborně ladí s matnou obrazovkou Matte Display.Umí nejen bránit odleskům, ale navíc rozptyluje dopadající světlo v různých úhlech, takže na pohled připomíná malířské plátno. Podstatné je to, že na vynikající kvalitu obrazu nemá vliv ani přímé denní světlo nebo sluneční paprsky. Ikonický design tak působí ještě elegantněji a luxusněji.

The Serif
Model televize Samsung The Serif

Nový rozměr vašeho interiéru The Sero

Co kdyby byla obrazovka vašeho smartphonu stejně velká jako vaše televize? I to vám může snadno splnit model stejné řady The Sero s výrazně vylepšenou funkční výbavou. Televize je dokonale přizpůsobena vašemu obsahu – vertikálně sledujete aplikace nebo mobilní obsah, horizontálně pak filmy a seriály. Jak matná obrazovka, tak i nové funkce tedy plně podporují zobrazení nejen na šířku, ale také na výšku, jak je pro tento model obvyklé. Klidně si promítněte ve velkém spoje MHD, počasí nebo si nakupujte ve vašem oblíbeném eshopu s oblečením.

The Sero

 

Teď už nezbývá než si vybrat a užít si famózní vizuální zážitek přesně podle vašeho gusta. 

 OKAY tip: Už jste si k televizi vybrali ideální posezení? Podívejte se na náš článek Nejlepší sedačky roku 2022? 

 

Nepodporovaný prohlížeč

Litujeme, používáte internetový prohlížeč, ve kterém vám Okay nebude fungovat.

Zkontrolujte prosím, zda používáte aktuální verzi některého z podporovaných prohlížečů níže, nebo zda máte v prohlížeči povolenou podporu JavaScriptu.

Podporované prohlížeče jsou:

Omlouváme se, že naše aplikace nefunguje na starších prohlížečích.