Nejlepší kuchyně 2020 - Který design bude držet prim?

Chystáte se v novém roce rekonstruovat nebo zařizovat novou kuchyň? V tom případě byste měli vědět, že z hlediska barev si svůj prim drží bílá ve vysokém lesku, světlé i tmavší odstíny šedé a kontrastní provedení. Exkluzivní kousky si pohrávají s kombinacemi dekorů ve vysokém lesku a matu v kombinaci s přírodními. Pojďme se tedy podívat na nejlepší kuchyně 2020 blíže.

„Nejlepší kuchyně 2020 najdete na OKAY.cz/Nabytek“

Moderní, praktická a s kompaktními rozměry– kuchyňská linka Natali

Ideální volbou pro malé kuchyně je rovná kuchyňská linka Natali. Potěšující je variabilita skříněk, která umožňuje jejich seskládání přesně podle vašeho prostoru. Skříňky a zásuvky jsou opatřeny moderním systémem tlumeného dovírání. Součástí kuchyně je také čelo myčky a zadní panel.

Z designového hlediska se jedná o vydařený kousek, ze kterého dýchá čistota a jednoduchá elegance. Exkluzivní přírodní barva frontů zdařile doplňuje černou pracovní desku. Právě to ji činí jedinečnou a v našem seznamu nejlepších kuchyní 2020 proto nemůže chybět.

Nejlepší kuchyňská linka 2020 Natali akácie
Kuchyně Natali


Kuchyně plná kontrastů– kuchyňská linka Minea

Zejména ve velkých kuchyních by neměla chybět rohová kuchyňská linka Minea, která nabízí nebývale velký úložný prostor. Disponuje 4 horními a 5 dolními skříňkami. Horní skřínky kombinují klasické přední otvírání s moderním výklopem. U zásuvek je samozřejmostí kuličkový pojezd, díky kterému je jejich pohyb plynulý a lehký. Kuchyňská linka Minea mezi nejlepší kuchyně 2020 rozhodně patří.

Kuchyně 2020 Minea rohová
Kuchyně Minea


Designová třešnička moderních domácností– kuchyňská linka Lisa

Mezi nejoblíbenější designové styly se mimo jiné řadí i styl industriální, jehož charakteristické rysy zcela naplňuje rohová kuchyňská linka Lisa. Je nejen designovým, ale také praktickým kouskem. Žádný design by vám nenahradil chybějící úložný prostor, takže vás potěší, že Lisa disponuje 4 horními a 5 dolními skříňkami, které mají navíc systém tichého dovírání. Jednoduchou manipulaci s výklopnými skříňkami zajišťují plynové písty. Zásuvky jsou osazeny kvalitním kovovým pojezdem METABOX s tlumiči.

Celošedé provedení působí díky matným povrchům celistvě. Kontrastním prvkem jak v barvě, tak materiálu, je pracovní deska s dřevěným dekorem, která celkový vzhled linky oživuje. Decentním zdobením jsou lesklé kovové úchytky v černé barvě. Tahle kuchyně patří mezi nejlepší šedé modely roku 2020 v matném provedení.

Kuchyňská linka Lisa 2020 šedá mat
Kuchyně Lisa


Kuchyňská linka, která s sebou přináší vzdušnost a eleganci– kuchyňská linka Lisse

Výrobce při zpracování rovné kuchyňské linky Lissemyslel především na účelnost a nadčasovost. Proto vsadil na klasickou bílou barvu, jejíž povrchové úpravě dodává moderní vzhled vysoký lesk. Lesklé provedení v kombinaci s bílou barvou do pokoje přináší lehkost, vzdušnost, a hlavně jej opticky zvětší. Lesk kuchyňské linky Lisse rozzáří vaši kuchyň a proto jí místo mezi nejlepšími kuchyněmi 2020 rozhodně patří.

Potěšující je možnost si skříňky seskládat přesně tak, jak vám diktují dispozice vaší kuchyně. Velký úložný prostor je zásluhou 4 horních a 4 dolních skříněk a vysokého panelu pro vestavnou troubu. Zásuvky od výrobce FGV/Häfele jsou opatřené funkcí tlumenného zavírání s tlumiči a je možné je zatížit až do 30 kg.

Nejlepší kuchyně 2020 Lisse 330 bílá lesk
Kuchyně Lisse


Populární klasika– kuchyňská linka Eugenie

Kuchyňská linka Eugeniev sobě dokonale snoubí modernu a praktičnost. Variabilnost uspořádání 2 horních a 3 spodních skříněk, společně s vysokou skříní na vestavné spotřebiče vám umožní ji sestavit přesně podle prostorových nároků vaší kuchyně. Skříňky jsou opatřeny systémem tichého dovírání.

Charakteristickým prvkem moderních kuchyní je bezúchytkové otevírání skříněk i zásuvek, díky čemuž celá sestava působí kompaktně. Exkluzivitu lince dodáva dekor ve vysokém lesku a také nestárnoucí černobílé zpracování.

Moderní kuchyně Eugenie

Kuchyně Eugenie

Spojení přírody a moderního designu- rohová kuchyně Brick

Kuchyňská linka Brick uzavírá náš výběr nejlepších kuchyňských linek 2020. Tato kuchyně spojuje to nejlepší ze dvou světů - přírodní dekor dubu craft, který se velmi vkusně prolíná s elegantní vysoce lesklou černou. Kuchyně Brick je vyrobena z kvalitních materiálů, které byly precizně zpracované. Výsledkem je vysoce odolná kuchyň, která vám i po letech bude sloužit jako nová.

Rohová kuchyňská linka Brick vám poskytne dostatek úložného prostoru pro všechno vaše kuchyňské vybavení. Všechny zásuvky disponují kovovým pojezdem METABOX, což zaručuje dlouhodobou životnost a plynulou manipulaci. Samotné dvířka skříněk jsou opatřena plynovými písty, které disponují systémem tlumeného uzavírání, což určitě oceníte. Výsledný styl vhodně doplňuje pracovní deska v černém matu, která je dodávána ve dvou kusech o rozměrech 240 x 60 cm a 180 x 60 cm a tloušťkou 38 mm.

Kuchyně Brick
Kuchyně Brick

Touto kuchyňskou linkou uzávíráme náš přehlednejlepších kuchyní 2020. Věříme, že vás výběr inspiroval, a že se i vy rozhodnete strávit rok 2020 v nové kuchyni odOkay.cz


Věříme, že článek „Nejlepší kuchyně 2020“ byl pro Vás užitečný. Přečtěte si i jiné zajímavé novinky a články na našem webu. Množství zajímavostí, rad a tipů čeká jen na vaše objevení.

Akční zboží právě teď!

GCS290120