Máme největší síť prodejen nábytku!


 
OKAY je už více než čtvrtstoletí významným prodejcem elektra, stejně intenzivně ale působí i na trhu nábytku. Svým zákazníkům nabízí vůbec nejrozsáhlejší síť prodejen nábytku v ČR, čítající aktuálně 100 poboček ve všech regionech. A stále rosteme!

 

Ve všech našich prodejnách najdete sedačky, postele, kuchyně a další nábytek za trvale nejnižší ceny na trhu. Náš odborný personál je připraven poradit vám s jakýmkoliv problémem, doporučit vhodný výrobek a pomoci při výběru nábytku nebo doplňků do bytu. V prodejnách vystavujeme všechny nejžádanější kousky, můžete si zde vše vyzkoušet, osahat, potěžkat, ověřit odolnost materiálů i pevnost konstrukce.

Úctyhodný prostor pro veškerý nábytek

82 našich prodejen najdete ve všech větších městech. Ty největší mají plochu až 1500 m2 a poskytují tak dostatek prostoru k představení celé šíře nábytkového sortimentu. Výrobky, které nejsou vystavené na prodejně, si můžete prohlédnout třeba na zobrazovacích panelech, nebo s pomocí prodavače projdete nabídku na e-shopu okay.cz a společně třeba rovnou vytvořite objednávku. Nábytek vám z e-shopu pošleme zdarma až domů.

Přímo na místě můžete s prodejcem také dohodnout nejvhodnější způsob dopravy a montáže a pokud budete chtít, pomůže vám nastavit výhodný splátkový kalendář, díky němuž rozložíte větší platbu na několik menších a vyhnete se tak jednorázové finanční zátěži.

Stále rosteme a máme něco navíc

Stále se snažíme přibližovat zákazníkům, proto naši síť prodejen dále rozšiřujeme. V těchto dnech otevíráme novou prodejnu v Děčíně, ve které si kromě nábytku můžete vybrat také elektrospotřebiče, v nejbližší době se dočkají také obyvatelé Ostravy a Mostu.

OKAY dlouhodobě poskytuje pokročilé služby jako je například doprava s montáží, ekologická likvidace starého nábytku nebo třeba možnost vyzkoušení sedačky po dobu 30 dnů zdarma. Pro všechny, kteří dávají přednost nákupu z pohodlí domova, je připraven on-line odborný prodejce – revoluční služba, která boří bariéry nákupu nábytku na e-shopu. Prostřednictvím přímého spojení s personálem nejbližší prodejny a s využitím nejmodernějších komunikačních technologií je výbornou alternativou nákupu v kamenné prodejně. Spolu s rozšiřováním počtu prodejen OKAY Nábytek se tak snažíme přijít i k vám domů. Samozřejmě jen, pokud si to budete přát. U nás jste zváni vždy.

Vaše nejbližší prodejna

Nepodporovaný prohlížeč

Litujeme, používáte internetový prohlížeč, ve kterém vám Okay nebude fungovat.

Zkontrolujte prosím, zda používáte aktuální verzi některého z podporovaných prohlížečů níže, nebo zda máte v prohlížeči povolenou podporu JavaScriptu.

Podporované prohlížeče jsou:

Omlouváme se, že naše aplikace nefunguje na starších prohlížečích.