Jak vybrat kávovar

  • 4 minut čtení

Na skvělou kávu nemusíte jen do kavárny

U Čechů se káva těší čím dál větší oblibě. Aromatický nápoj, charakteristický svou vůní, chutí i příjemně povzbuzujícími účinky, si zhruba každý pátý obyvatel Česka kupuje hotový v kavárnách. A přiznejme si, že tohle malé potěšení trochu leze do peněz. Pokud nechcete zbytečně utrácet a každý den stát ve frontě na latte nebo cappuccino, tak je ten správný čas vytvořit si vlastní domácí kavárnu s kávovarem KRUPS

Kávovary KRUPS

 

Jenže, jaký to bude? Který je nejvhodnější a na míru přesně pro vás? V našem článku si rozebereme kávovary značky KRUPS, která je pověstná německou kvalitou a precizností. Nezapře však ani svůj francouzský původ, který všem výrobkům dodává elegantní šmrnc a vkusný vzhled. Pro Nestlé vyrábí KRUPS oceňované kapslové kávovary pod značkami Nespresso a Nescafé Dolce Gusto. Oblibě se značka těší i díky bonusu, záruky 10 let na opravu kávovarů.

Na čem při koupi kávovaru záleží

Ať si říká kdo chce co chce, vybrat správný kávovar patří k těžším rozhodnutím. Při koupi mějte na paměti čtyři zásadní věci. Kolik kávy denně vypijete (případně kolik lidí budete hostit), jaký typ máte nejradši, kolik máte místa a samozřejmě jak moc jste ochotní investovat. Myslete také na to, že bude potřeba i pravidelná údržba a čištění spotřebiče. Výhodou kávovarů značky KRUPS je jednoduchá obsluha, kompaktní rozměry a snadné čistění. 

Kávovary Krups

Pojďme si představit plně automatické kávovary KRUPS, které jsou k dostání v OKAY.

1. Kávovar  KRUPS Intuition Preference - největší výběr nastavitelných receptů

2. Kávovar KRUPS Evidence Plus - vynikající výsledky jako od baristy

3. Kávovar KRUPS Evidence - nejsnadnější příprava mléčné pěny

4. Kávovar KRUPS Essential- nejmenší výkonný plnoautomat na světě

5. Automatické espresso KRUPS - sestavte si dokonalé espresso přesně na míru

 

KRUPS Intuition Preference 

S kávovarem typu KRUPS Intuition Preference si dopřejete kromě gurmánského i hravý zážitek. Nabízí totiž uživatelsky jednouché ovládání s nastavitelným designem displeje, který je podobný technologii ve smartphonech. S ovládáním pomáhají indikátory KRUPS. Barevná dotyková obrazovka s technologií Smart Slide je nejlepší ve své třídě, barevné světelné indikátory vám umožní nastavit kávovar a do paměti uložit oblíbené recepty přesně dle vašich chutí. Jednotlivé barvy symbolizují různé pokyny. 

Krups Intuition Preference Plus

Červené výstražnější světlo vás provede údržbou, zatímco další barevné spektrum vám pomůže při přípravě nápoje.


A teď to nejdůležitější – neztrácejte čas složitou přípravou, vše si jednoduše navolte. K dispozici je 11 nastavitelných receptů a integrovaný systém OTC pro dokonalou pěnu na dva nápoje najednou. Budou to dvě latte pro vás a kolegyni? Nebo lungo a cappuccino pro rodinnou návštěvu?

 

Kávovar KRUPS

Vylepšenými prvky tohoto typu kávovaru jsou zkosený přední panel, přístup k odpadní nádržce z přední části a funkce zabraňující přetékání odkapávací nádobky. Na co jistě bude slyšet velká většina z nás je to, že kávovar je maximálně bezúdržbový. To znamená, že  trávíte méně času čištěním a více času vychutnáváním si své oblíbené kávy. A to je velmi příjemné, ne?

 

Kávovar KRUPS Evidence Plus

S tímto kávovarem se od vás mohou baristé učit, jak připravit správnou kávu. Automatický KRUPS Evidence Plus vám připraví vynikající nápoj pouhým stiskem tlačítka.

Kávovar Krups Evidence Plus

Nabízí vám až 19 kávových receptů, které si můžete upravit podle sebe. A nemusíte se bát, hravě totiž zvládne splnit i ty nejnáročnější tužby.

Kávovar KRUPS

S kávovarem KRUPS Evidence plus si vyberte z 19 kávových receptů 

Moderní technologie se zde rozhodně nedrží zpátky. Inovativní, široko kapacitní barevný a dotykový displej, vyrobený technologií OLED, nabídne maximální uživatelský komfort. 

 

Kávovar Krups Evidence Plus

Kávovar je vybavený technologií KRUPS Quattro Force, která se zaměřuje na nejdůležitější aspekty přípravy opravdu lahodné kávy. Každý krok je optimalizován - extrémně odolný mlýnek, správné tempování, kvalitní spařovací jednotka a automatické čištění. Vaše nápoje budou připraveny v té nejvyšší kvalitě a zároveň za krátký čas. A o to přece jde! Samozřejmostí je u tohoto typu kávovaru i samoúdržba pomocí funkce AutoClean.

Kávovar Krups Evidence Plus

Praktické funkce jsou zabaleny do elegantního a moderního vzhledu, který zapadne nejen do každé kuchyně, ale nerušivě se bude hodit i do kanceláře či dílny. Fantastickou kávu si můžete přece dopřávat kdekoliv. 

 

KRUPS Evidence 

Pokud si chcete vychutnat nejen kávu, ale i její přípravu, šáhněte po automatickém kávovaru KRUPS Evidence. Vyrobený je s maximální péčí a precizností.

Kávovar Krups Evidence

Kávovar KRUPS Evidence

Společně si můžete vychutnat aromatické espresso či dokonale vyvážené capuccino One-Touch. Jistě oceníte možnost přidání extra porce espressa, která jakémukoliv nápoji dodá říz, výraznější chuť a energii. Zvolit si můžete třeba funkci pro extra tmavou kávu pro dosažení intenzivnější chuti.

Kávovar Krups Evidence

Automatický kávovar KRUPS Essential

S automatickým kávovarem KRUPS Essential si můžete dopřát plnou chuť dokonale vyvážené kávy a espressa. Byť je nesmírně kompaktní, nabízí velkou kapacitu. Díky extra intuitivnímu LCD displeji si během chvilky připravíte vynikající kávu nebo espresso. 3 nastavení teploty a 3 stupně hrubosti mletí vám poskytnou dokonalou kontrolu nad chutí nápoje. Až si svůj recept "vychytáte", uložte jej v režimu paměti. Balení obsahuje také sadu Auto Cappuccino XS6000 pro přípravu výborného latte a cappuccina.

Kávovar Krups Essential

KRUPS Essential 

Ti, kteří si potrpí na trochu výstřednější kousky, jistě sáhnou po výrazném provedení tohoto kávovaru. Byť je neuvěřitelně výkonný, jedná se o nejmenší plnoautomat na světě! Jeho rozměry činí h33 x š24 x v36 cm. Hodí se tedy naprosto kamkoliv. Osloví svým elegantním designem a lesklou rudou barvou. A velmi příjemný bonus je to, že i bez pracného denního čištění, zůstane dlouho jako nový. Program automatického samočištění spařovací komory běží bez vašeho přičinění, zásobník na kávová zrna nebo odnímatelný zásobník na vodu (1,7 l) lze snadno opláchnout. 

Kávovar Krups Essential

Kávovar KRUPS Essential 

Espresseria Automatic 

Estetický a kompaktní kousek, který potěší svým výkonem. To v sobě snoubí Automatické espresso KRUPS.

S tímto kávovarem si vychutnáte lahodnou kávu jako z kavárny. Nejprodávanější kousek vás na první pohled upoutá stylově vyvedeným designem, kterému šmrnc dodává sebevědomá červená barva. Jedná se o nejmenší, plně automatický kávovar, které si místo najde doslova všude. Jeho obsluha je velmi jednoduchá a intuitivní.

 

Kávovar Krups Espresseria
 

Díky tlaku čerpadla 15 barů si můžete vybrat, zda si dáte ristretto, café latte nebo snad lungo. Nezapomenutelnou chuť vykouzlí patentovaný Thermoblock, který zaručuje ideální teplotu nápoje. Vy si pouze zvolíte sílu kávy, stupeň mletí, množství vody a její teplotu. Součástí kávy je kovový mlýnek, který kávu namele ve třech stupních. Gramáž zásobníku může být až 500 g, což je množství, se kterým si jistě vystačíte.

 

Kávovar Krups Espresseria

Byť je uživatelsky jednoduchý na ovládání a velmi intuitivní, obsahuje i řadu chytrých funkcí. Například dokáže reagovat na tvrdost vody a to dokonce ve čtyřech stupních. Redukci nežádoucích pachů a prvků, jakými jsou olovo, měď nebo hliník, pak zajišťuje vodní filtr Claris Aqua, který s protisměrným prouděním připravuje neutrální pH vody. Nemusíte se o nic starat, automat nejen že šetří energii v případě, že přístroj delší dobu nepoužíváte, ale sám upozorní na nutnost čištění a odvápnění.

 Kávovary KRUPS vám splní všechna přání kladená na přípravu a chuť lahodné kávy. Produkty vyrobené ve Francii navíc zaručují nadstandardní kvalitu. 

 

 

 

 

 

 

Nepodporovaný prohlížeč

Litujeme, používáte internetový prohlížeč, ve kterém vám Okay nebude fungovat.

Zkontrolujte prosím, zda používáte aktuální verzi některého z podporovaných prohlížečů níže, nebo zda máte v prohlížeči povolenou podporu JavaScriptu.

Podporované prohlížeče jsou:

Omlouváme se, že naše aplikace nefunguje na starších prohlížečích.