Jak vybrat indukční varnou desku

Indukční varné desky jsou velmi dobrou investicí. Jejich účinnost je 90 %, což je o 30 % více než u klasické sklokeramické desky. Budete tak moct nejen rychleji vařit, ale navíc i ušetříte za energii. Oproti plynovým vařičům je plocha indukční desky horká jen pod nádobou. Při vaření se tedy nespálíte. K vaření na indukcích budete potřebovat nádobí s feromagnetickým dnem (udrží se na nich magnet). To je označené spirálou. Jak tedy indukční desku vybrat?

Chci indukci do bytu

Pokud bydlíte v bytě, měli byste si vybírat z indukčních desek, kterým stačí zdroj 230 V. Pravděpodobně totiž nemáte přístup k třífázové zásuvce. To ale není žádná tragédie. I tak máte na výběr z široké nabídky. Přesto, že si nepořídíte nejvýkonnější indukční desku na trhu, budete moct vařit podstatně rychleji než na plynu či sklokeramice.

Indukční desky do bytů

Chci indukci do rodinného domu

Máte výhodu nejširšího výběru. Jestliže doma můžete indukční desku zapojit i do třífázové zásuvky, klidně si vybírejte i z těch nejvýkonnějších. Budete překvapení, jak rychle na těchto deskách uvaříte. V rychlosti vaření vody se vyrovnají rychlovarným konvicím. Při smažení budete mít rozehřátý olej raz dva. Zkrátka, v kuchyni už se nebudete muset zdržovat.

Indukční desky do domů

Vařím pro pár lidí

Je vás doma jenom pár, nebo jste dokonce sami? Pak určitě nemusíte pořizovat obrovskou indukční desku se čtyřmi plotýnkami. Bude vám bohatě stačit nějaká se dvěma až třemi. I tak budete mít dostatek prostoru pro pohodlné vaření. Díky menším rozměrům indukční desky navíc ušetříte místo v kuchyni.

Malé indukční desky

Vařím pro hodně lidí

Pro vás bude ideální indukční deska, která zvládne i více hrnců a pánví najednou. Měli byste vybírat tu, která má čtyři plotýnky, abyste mohli v kuchyni pohodlně vařit i pro celou rodinu. Pro bleskové uvaření většího množství polévky budete potřebovat desku s příkonem kolem 7 000 W. Nemusíte se ale bát vysoké ceny, protože takovou desku dnes pořídíte i za 6 000 Kč.

Velké indukční desky

Chci indukci za rozumnou cenu

I když máte omezený rozpočet, určitě si vyberete. Dnes již cena indukčních desek klesla tak nízko, že si ji může domů pořídit opravdu každý. Průměrně indukční deska přijde asi na 7 000 Kč. Určitě si ale vystačíte i s méně penězi a i tak budete s nákupem velmi spokojeni.

Indukční desky za dobrou cenu

Chci špičkovou indukční desku

Pokud chcete vždy to nejlepší, můžete si vybrat z nabídky špičkových indukčních desek. Samozřejmě se jedná o to nejkvalitnější a nejnovější, co mezi indukcemi aktuálně najdete.

Špičkové indukční desky