Nábytkový program

Bibi

Svěží barevná kombinace  dětského programu Bibi  vás zaujme designovou lehkostí, díky které budete mít dostatek prostoru k vlastní realizaci. Dětský pokoj není nikdy tvořen pouze nábytkem. Jsou to především hračky a doplňky, které z něj vytvářejí svébytný prostor. Došlo ke spojení dekorů  bílé a zeleného jablka . Ačkoliv je zelená barva výrazným elementem rozjasňující přední část daného nábytku, existuje nesčetný počet možností, jak ucelit zbytek pokoje prostřednictvím výmalby či nástěnných dekorací. Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet...

Čtěte více

Cena kompletu:
16 735 
s DPH 20 250 
Cena se skládá z:

Bibi - Noční stolek (alpská bílá, modrá)

Dětský noční stolek
1 116 Kč s DPH 1 350 

Bibi - Postel 90x200cm, s úložným prostorem (alpská bílá, modrá)

Klasická postel
4 091 Kč s DPH 4 950 

Bibi - Pracovní stůl, s mobilním regálem (alpská bílá, modrá)

Dětský pracovní stůl
5 041 Kč s DPH 6 100 

Bibi - Šatník (alpská bílá, modrá)

Dětská skříň
992 Kč s DPH 1 200 

Bibi - Skříň, třídveřová, se zásuvkou (alpská bílá, modrá)

Dětská skříň
5 496 Kč s DPH 6 650 

Položky kolekce nábytku Bibi

Zobrazuji 1-9 produktů z 69 celkem 1238

dalších 9

Popis kolekce nábytku Bibi

Svěží barevná kombinace dětského programu Bibi vás zaujme designovou lehkostí, díky které budete mít dostatek prostoru k vlastní realizaci. Dětský pokoj není nikdy tvořen pouze nábytkem. Jsou to především hračky a doplňky, které z něj vytvářejí svébytný prostor. Došlo ke spojení dekorů bílé a zeleného jablka. Ačkoliv je zelená barva výrazným elementem rozjasňující přední část daného nábytku, existuje nesčetný počet možností, jak ucelit zbytek pokoje prostřednictvím výmalby či nástěnných dekorací. Jakmile se pustíte do zařizování dětského pokoje, není radno opomíjet dostatek úložného prostoru a praktickou stránku. 

Během každodenního užívání jistě doceníte výhody výrobního materiálu, díky němuž je povrch plně omyvatelnýDřevotřískové desky DTD s matnou povrchovou úpravou jsou odolné vůči poškrábání a oděru. 

 

Výhody:

  • moderní styl
  • matná povrchová úprava
  • omyvatelný povrch

 

Provedení:

  • materiál: DTD
  • dekor: alpská bílá, zelené jablko

 

Dodávka:

  • demontováno

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky