AVG AVG Internet Security 2 lic. 2 roky DVD (ISCDN24DCZS002) Antivirové programy AVG Internet Security 2 lic. 2 roky DVD (ISCDN24DCZS002) 1499

Antivirový program

AVG Internet Security 2 lic. 2 roky DVD (ISCDN24DCZS002)

Prodej ukončen

antispyware antispam firewall

Ilustrační fotografie

Prodej zboží je ukončen

Podobné produkty

Skladová dostupnost na prodejnách


ESET - Mobile security ESET - Mobile security

239 Kč s DPH 289 Kód výrobku: ISCDN24DCZS02
Part.No.: ISCDN24DCZS002

Součástí AVG Internet Security je antivirus, antispyware, antispam a firewall.

Tato aplikace dokáže perfektně zrychlit váš počítač, a to tím, že urychlí stahování velkých souborů. Budete se například moci zcela plynule dívat na online videa ve vysokém rozlišení díky rychlému spuštění systému, jež vám zajistí AVG Internet Security.

AVG Accelerator umožňuje rychlejší stahování binárních souborů a minimalizují se tím prodlevy při sledování online videí. Aplikace je při zapnutí povolena ve výchozím nastavení.

AVG System Tools provádí monitoring vašeho počítače a aplikace, které nepoužíváte, přesto se spouštějí při zapnutí systému automaticky, umožní vypnout. V rámci monitorování systému můžete také vidět informace o všech spuštěných procesech, je možné tedy provádět vlastní nastavení úrovně důvěryhodnosti počítače a bezpečnosti souborů.

S AVG Internet Security nechráníte váš počítač pouze proti virům, chráníte také vaše data při nakupování a platbách přes internet. Aplikace Identity Protection umožňuje zabezpečení osobního obsahu, který zadáváte online. Automaticky se aktualizuje, čímž vás chrání před neustále se vyvíjejícími se hrozbami. S firewallem máte pak zajištěnou ochranu proti příchozím a odchozím útokům.

Můžete surfovat po internetu a věnovat se hrám bez jakýchkoli omezení a přerušování, neboť AVG Internet Security rozpozná, kdy hrajete  hry, tudíž zajistí fungování pouze na pozadí, abyste nebyli nijak rušeni. V tomto módu funguje i v případě, kdy nejste u počítače.

S aplikací AVG E-mail Scaner jste chráněni i před nevyžádanou poštou, podvodnými e-maily a skrytými viry, které mohou obsahovat například v přílohách a odkazech. Ochráníte tak i soubory, které zasíláte a přijímáte pomocí populárních sítí pro rychlé zasílání zpráv. Tato aplikace funguje jako modul plug-in pro mailové klienty a také provádí kontrolu e-mailů pro účty, které využívají protokoly POP3 a SMTP.

Díky aplikaci LinkScanner® Search-Shield můžete bezpečně vyhledávat a surfovat na internetu, aniž byste se dostali byť jen na potenciálně nebezpečné stránky, na jež rizika vás samozřejmě upozorní. Můžete také bez obav posílat přátelům zprávy a chatovat s nimi například pomocí populárního Facebooku, neboť se vám určitě nestane, že byste od nich obdrželi nebo jim poslali nebezpečný odkaz.

AVG Advisor je novou službou, která neustále kontroluje váš počítač a pokud potřebujete, tak vám nabídne potřebné rady a řešení problémů, které se mohou objevit. Tato aplikace vám pomůže i s takovými otázkami, jakými je třeba dotaz na důvod snižující se dostupné kapacity paměti a následného zpomalení počítače.

 


Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku

ESET - Mobile security ESET - Mobile security

239 Kč s DPH 289 Nákupní košík

0 ks / 0 

Líbí se Vám obrázky a popis produktu?