Nábytkový program

Amber

Amber

Pokud hledáte moderní a praktický nábytek do obývacího pokoje, určitě neopomeňte nábytek z programu Amber.  Elegantní  bílá barva  přinese do vašeho bytu pocit čistoty a uvolnění. V kombinaci s  dekorem jantarového dubu  se váš obývací pokoj stane příjemným místem nejen pro relaxaci, ale i pro práci nebo posezení s přáteli a rodinou. Nábytek je vyroben z kvalitní dřevotřísky, která odolá otěru a krátkodobému působení vlhkosti, hrany jsou pak upraveny pro vyšší odolnost proti poškození. Jednotlivé prvky z programu Amber lze...

Čtěte více

Cena od:
1 883 
s DPH 2 279 

Položky kolekce nábytku Amber

Zobrazuji 1-8 produktů z 8 celkem

Popis kolekce nábytku Amber

Pokud hledáte moderní a praktický nábytek do obývacího pokoje, určitě neopomeňte nábytek z programu Amber. Elegantní bílá barva přinese do vašeho bytu pocit čistoty a uvolnění. V kombinaci s dekorem jantarového dubu se váš obývací pokoj stane příjemným místem nejen pro relaxaci, ale i pro práci nebo posezení s přáteli a rodinou.

Nábytek je vyroben z kvalitní dřevotřísky, která odolá otěru a krátkodobému působení vlhkosti, hrany jsou pak upraveny pro vyšší odolnost proti poškození. Jednotlivé prvky z programu Amber lze kombinovat, můžete si tak vytvořit obývací pokoj přesně podle vašich představ.

 

Výhody:

  • moderní design
  • vysoká odolnost hran
  • variabilita

 

Provedení:

  • materiál: LDTD, sklo
  • dekor: dub jantarový

 

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky