Metz promo

D2107_METZ_Televize
CHYTRÉ. ZÁBAVNÉ. KRÁSNÉ.
Televizory METZ za skvělé ceny
Televizory METZ blue jsou jednoznačně správnou volbou, protože se vždy postarají o tu nejlepší zábavu. Ať se jedná o Full HD, UHD nebo OLED televizory, v nabídce METZ blue najdete ten správný. Operační systém Android a obchod Google Play vám umožní přístup k nekonečnému množství obsahu – filmům, seriálům nebo třeba i k oblíbeným hrám.
Smart televize METZ MUB8000
Řada MUB8000 televizorů METZ je otevřenou branou domácí zábavy. UltraHD technologie obrazovky vykouzlí spolu s HDR a 10bitovou barevnou hloubkou ohromující zážitek přímo ve vašem obývacím pokoji. O dostatek obsahu se postará Android TV, který zpřístupní seriály či filmy z Netflixu, Amazon Prime či YouTube. Výkonný integrovaný soundbar zaručuje špičkový zvukový zážitek.
Smart televize METZ MTB7000
Chytré LED televizory METZ řady MTB7000 s Full HD rozlišením a systémem Android 9.0 zajistí nekonečnou nabídku streamovacích služeb a umožní vám sledovat přesně to, na co máte zrovna chuť. A když se budete chtít zabavit s přáteli, stačí si vybrat některou z kompatibilních her na Google Play. Integrovaný trojitý tuner podporuje všechny běžné druhy příjmu TV vysílání.
Smart televize METZ MUB7000
Ultra HD televizory METZ série MUB7000 se pyšní stylovým designem s hliníkovými prvky a skvělým obrazem. Ten doplňuje technologie DTS TruSurround, přenášející virtuální prostorový zvuk po celém obývacím pokoji a četné možnosti připojení. K dokonalému zážitku ze sledování filmů či seriálů napomáhají také předinstalované aplikace oblíbených filmoték i bohatá konektivita.
Smart televize METZ MTC6000
Prostorově úsporné Full HD televizory METZ řady MTC6000 jsou ideální třeba pro umístění v ložnici nebo v dětském pokoji. Jsou snadno ovladatelné, umožňují příjem pozemního, kabelového i satelitního televizního vysílání, který rozšiřuje snadno přístupná HDMI a USB konektivita. Operační systém Android TV zaručuje takřka neomezený přísun zajímavého obsahu.

Model je dočasně nedostupný.
Smart televize METZ MTB2000
Televizory METZ série MTB2000 s Full HD displejem nadchnou jasným obrazem i pokročilými funkcemi. Jejich flexibilita a všestrannost se odráží i ve schopnosti příjmu všech standardů televizního vysílání, od pozemního přes kabelové až po satelitní. Dobře přístupné porty HDMI a USB umožňují přehrávání vlastního obsahu, ať už jde o fotografie, videa či oblíbenou hudbu.

Největší síť prodejen v ČR

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky