5 důvodů, proč si koupit 3D televizi

Šílenství kolem 3D televizorů odstartoval film Jamese Camerona - Avatar. Skvělé efekty naplno odhalily možnosti 3D televizorů a lidé tak poprvé pochopili, že se nejdná o pouhou ozdobu či zbytečnou funkci. Už nyní dokonce podporují některé hry 3D obraz. Majitelé herních konzolí tak hru doslova prožijí na vlastní kůži.

Pokud stále ještě pochybujete, přečtěte si těchto pět důvodů, proč byste si 3D televizi rozhodně měli pořídit.

 

1. S 3D TV jste připraveni na budoucnost

Už jsme to naťukli v úvodu článku. Velké zahraniční kabelové televize už dnes běžně vysílají ve 3D formátu. Nemusí se nutně jednat pouze o filmové kanály. I sportovní přenosy a další pořady dnes podporují trojrozměrný obraz. Dá se předpokládat, že se v budoucnosti toto vysílání rozšíří i k nám. Díky 3D televizoru budete na tuto malo televizní revoluci připraveni. Po jejím příchodu nebudete muset měnit televizor, abyste si televizní vysílání vychutnali se vším všudy.

"Trojrozměrný obraz je technologií budoucnosti. Věřím, že se zanedlouho dočkáme i běžného televizního vysílání ve třetím rozměru."

Profesor OKAY

 

 

2. Sledování filmů se stane jedinečným zážitkem

Televizní 3D technologie samozřejmě nepřinesou totožný zážitek jako sledování filmů v kinech IMAX, snaží se ale tomuto zážitku co nejvíce přiblížit. Vzpomeňte si, když jste viděli první film v HD rozlišení. Pamatujete si na ten dokonale čistý obraz oproti filmům na DVD? Přesně tak budete nadšeni i z 3D obrazu vašeho televizoru. Pokud jste ještě neviděli film v Blu-Ray verzi, určitě tak udělejte. A nejlépe u filmu, který dobře znáte. 3D technologie posune zážitek o několik úrovní výše. Až se příště budete koukat na běžnou televizi u svého kamaráda, bude vám stále něco chybět.

"3D už dávno není experimentální technologie se spoustou chyb. Dnes můžeme úžasné 3D záběry sledovat naprosto pohodlně a čeká nás báječný zážitek."

Profesor OKAY

 

 

3. Zajistíte si nejlepší místa na stadionech

Váš oblíbený sport doslova vyskočí z obrazovky a zaplní váš obývací pokoj. Rázem si budete připadat, jako byste byli součástí publika na tribuně a měli vstupenku na ta nejlepší místa. Sportovní kabelové televize ve světě rozšiřují podporu 3D vysílání a je tedy pouze otázkou času, kdy tato technologie přijde i k nám.

"Zajistěte si jedinečný zážitek. Při sledování sportovních klání ve 3D budete mít pocit, že jste se ocitli přímo na stadionu."

Profesor OKAY

 

 

 

 

4. Televizory s 3D technologií jsou úspornější

Zní to poměrně .těžko uvěřitelně, ale je to skutečně tak. Většina 3D televizorů má nižší energetickou náročnost, než jejich 2D kamarádky. I když jsou pořizovací náklady u 3D televizorů o něco vyšší, jsou ekonomičtější volbou než ostatní LCD (LED), CRT nebo plazmové televizory díky nižší spotřebě energie.

"I přes vyšší pořizovací náklady může být 3D televizor ekonomičtějším řešením, než koupě klasického 2D televizoru."

Profesor OKAY

 

 

 

 

5. Klasický 2D obraz snadno proměníte ve 3D

Můžete sledovat klasický 2D obraz jako na běžném televizoru, ale po spuštění 3D technologií se obraz jednoduše převede do třetího rozměru. Nebudeme vám lhát, obraz převedený z 2D není tak skvělý jako speciálně upravené 3D verze, ale vaši touhu po třetím rozměru dokáží uspokojit. Obraz se jakoby prohloubí. Během chvilky si na to zvyknete a na 2D obraz už si pořádně ani nevzpomenete.

Nabídka 3D televizí

"Převod klasického 2D obrazu do trojrozměrného dnes zvládne většina moderních televizorů."

Profesor OKAY

 

 

 

Mohlo by vás zajímat


Jak vybrat televizi

Výběr televize se může nepříjemně protáhnout. Samé parametry a podivné funkce. My vám však jednoduše pomůžeme vybrat.

Přečíst více >>

Jsou LED displeje lepší než LCD?

Pojem LCD jako by se vytratil z trhu. Co se s ním stalo a co znamená označení LED, které se u obrazovek nyní používá? Čtěte dále!

Přečíst více >>

Jaké jsou výhody Ultra HD televize

Má smysl kupovat Ultra HD televizi, nebo jde jen o nafouknutou bublinu? Tento krátký článek vám situaci osvětlí.Ultr

Přečíst více >>

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Nákupní košík

0 ks / 0