136 758 elektra ihned k odeslání

2 682 zákazníků právě nakupuje

Filtrovat

Filtr výrobků

Ceny

Od:
Do:

Výrobci 0

3G 0

4G 2 0

Dostupnost 0

Zákazníci právě nakoupili

3G/4G (LTE) modemy

Na první pohled je nerozeznáte. Možná ani na druhý. Ale pak vás to trkne. Mezi routery a modemy skutečně není příliš velký rozdíl. Obojí je vlastně jen malá krabička, která vás ale snadno dostane do nového světa.

Zjednodušeně řečeno jsou vlastně modemy takovými routery, jen fungují mnohem mobilněji. Nepotřebují totiž internetový ani napájecí kabel. Snadno je tak uplatníte kdekoliv, kde nemáte přístup k pevnému připojení, zato máte možnost mobilních dat.

Na staré mobilní sítě kdysi stačil 3g modem. Tomuhle pomalému a nestabilnímu připojení je ale už nyní dávno konec. Naprostou nutností současného světa je 4g modem. Ale pozor! Nenechte se nachytat sliby vašich operátorů. Někteří z nich totiž jako síť čtvrté generace inzerují i připojení LTE. Jenže v duelu lte vs 4g první jmenovaný ve skutečnosti prohrává. Nesplňuje totiž podmínky Mezinárodní telekomunikační unie, podle které lze se standardem 4g srovnávat až jeho nástupce LTE-Advanced. Myslete na to i při výběru vašeho modemu a nenechte se nachytat.

Filtrovat

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

doporučené od nejlevnějších od nejdražších nejlépe hodnocené

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky