Natec Natec herní klávesnice Genesis RX39, US Natec herní klávesnice Genesis RX39, US 579

Herní klávesnice

Natec herní klávesnice Genesis RX39, US

-17% sleva

Anti-ghosting Podsvícení

Výprodej

Ilustrační fotografie

Cena bez DPH:
478 Kč
Cena s DPH:
579 Kč
Původní cena:
699 
Ušetříte
17% 120 Kč

IHNED k odeslání


Kód výrobku: NKG0710       Part.No.: NKG-0710

Produkt pro gamery

Herní klávesnice s podsvícením Natec Genesis RX39 je produkt pro hráče, kteří si za výhodnou cenu mohou vychutnat všestrannost, odolnost a moderní vzhled. Podsvícení, funkce anti-ghosting a blokování klávesy Windows jsou vlastnosti, bez kterých se neobejde žádný opravdový hráč. Klávesnice Genesis RX39 je určena pro ty, kteří potřebují všestranný nástroj nejenom pro hraní her, ale také pro každodenní použití. 

Anti-ghosting a další funkce

Klávesnice je vybavena klávesami s funkcí anti-ghosting, která zamezí blokování při stisknutí několika tlačítek současně. Tuto vlastnost docení každý zapálený hráč, který si chce vychutnat nerušenou zábavu a vysoký komfort. Klávesnice obsahuje také funkci blokování klávesy Windows, což je pro hráče stěžejní záležitost. Zabraňuje to náhodnému zastavení hry a přechodu na pracovní plochu v nejhorším možném okamžiku. RX39 je vybavena podsvícením kláves, které zajistí dobrou viditelnost kláves bez ohledu na denní dobu. Tato funkce umožňuje přizpůsobení barvy podsvícení klávesnice podle svých preferencí, uživatel má na výběr z 3 barevných režimů – červený, modrý a fialový.

Žádné zacházení v rukavičkách

Natec Genesis věnuje velkou pozornost ergonomii svých produktů, a proto je klávesnice RX39 vybavena podložkou pod zápěstí umístěnou na speciálním místě, zajišťující naprosté pohodlí i při herních maratonech. Robustní konstrukce RX39 pak zvyšuje její odolnost proti poškození a zajišťuje dobrou stabilitu - vaše klávesnice bude stát pevně jako skála. Spojení kvalitních materiálů a odolné membrány kláves dále zaručí její dlouhou životnost. Každá správná herní klávesa má něco navíc. RX39 disponuje multimediálními tlačítky, díky nimž bude používání klávesnice ještě pohodlnější a ovládání multimediálních funkcí mnohem jednodušší.

 


Hodnocení zákazníků 
Napište první hodnocení výrobku


Nákupní košík

0 ks / 0