Nábytkový program

Hans

Hans

Koupelnový program Hans  představuje praktické vybavení interiéru. Tato soustava jednotlivých kusů nábytku je moderní a působí velmi stylově, ale také  nabízí dostatek úložného prostoru  pro uložení všeho možného. Můžete je jednoduše  zkombinovat i s jinými kusy nábytku , které již ve své koupelně máte  a vytvořit si tak stylově zařízenou koupelnu přesně podle vašich představ. Vyrábí se v bílé barvě a  hodí se do světlých i tmavších koupelen, takže ji hravě doplníte jakoukoliv barvou či vzorem dle vaší fantazie!  Jako...

Čtěte více

Cena od:
4 027 
s DPH 4 873 

Položky kolekce nábytku Hans

Zobrazuji 1-1 produktů z 1 celkem

Popis kolekce nábytku Hans

Koupelnový program Hans představuje praktické vybavení interiéru. Tato soustava jednotlivých kusů nábytku je moderní a působí velmi stylově, ale také nabízí dostatek úložného prostoru pro uložení všeho možného. Můžete je jednoduše zkombinovat i s jinými kusy nábytku, které již ve své koupelně máte a vytvořit si tak stylově zařízenou koupelnu přesně podle vašich představ.

Vyrábí se v bílé barvě a hodí se do světlých i tmavších koupelen, takže ji hravě doplníte jakoukoliv barvou či vzorem dle vaší fantazie! 

Jako materiál je zde použitá kombinace dvou materiálů - MDF a LDTD, čili laminované dřevotřísky, která se vyznačuje snadnou údržbou a čištěním, dlouhou životností a vydrží vám celé roky!

tisk

Nákupní košík

0 ks / 0 

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky